Kodėl MegaGen implantai?

Dantų implantai MegaGen gaminami Pietų Korėjoje, šalyje, kuri pagal ekonominį išsivystymą yra 4 tarp Azijos šalių ir 15 pasaulyje. Jau daugiau nei 50 metų Pietų Korėja garsėja kaip šalis, kurianti bei gaminanti tik itin aukštos kokybės inovatyvius produktus, tokiems prekių ženklams kaip Samsung, LG, FILA, Hyundai, Daewoo, STX.

Kaip ir kitų didžiųjų Pietų Korėjos kompanijų, MegaGen tikslas – būti lyderiu savo srityje. 2008 metais pristatę pasauliui naujos kartos implantus, šiandien MegaGen yra tarp didžiausių pasaulyje moderniausias implantų sistemas gaminančių kompanijų.

Gaukite nemokamą konsultaciją

Susisiekite su mumis bet kuriuo metu
Viso gyvenimo garantija

Dantų implantams MegaGen suteikiama viso gyvenimo garantija. Pacientui neprigijęs MegaGen implantas nemokamai pakeičiamas nauju. Po dantų implantacijos, kiekvienam pacientui įteikiamas originalus implantų pasas, patvirtinantis visam gyvenimui suteikiamą garantiją.

Puikūs gydymo rezultatai

Gydytojams, pasirinkusiems MegaGen implantų siste­­mą, suteikiamos ne tik išsamios teorinės žinios apie produktą, bet ir sudaromos sąlygos praktinių įgūdžių tobulinimui, kurių dėka, net ir sudėtingiausią implantaciją atliekantis gydytojas, gali pasiekti puikių bei ilgaamžių rezultatų.

Neskausminga ir greita procedūra

Pažangūs MegaGen implantai sukurti taip, kad kaskart atliekant procedūrą, būtų taikomas minimaliai invazyvus gydymas, atliekamas per kuo trumpesnį laiką, nesukeliant pacientui skausmo.

Nepriekaištingas estetinis vaizdas

MegaGen implantų sistemą sudaro itin gausus, natūraliai atrodančių protezavimo detalių asortimentas, iš kurio gydytojas gali išsirinkti kiekvienam, net ir sudėtingiausiam atvejui tinkamiausią variantą. Todėl po protezavimo darbų, pacientas gali džiaugtis nepriekaištingu estetiniu vaizdu.

Trumpesnis gydymo periodas

Gydytojai, naudojantys MegaGen implantus, per kur kas trumpesnį laiką gali pasiekti ženkliai geresnių rezultatų. Kalcio jonais padengtas implanto paviršius dukart greičiau suauga su kaulu, o išskirtinio dizaino sriegiai užtikrina pirminį implanto stabilumą kaule, vos tik jį įsriegus. Todėl daugeliu atveju to paties vizito metu gali būti atliekama ne tik chirurginė dalis, bet ir protezavimo darbai.

Implantacija be papildomų chirurginių procedūrų

MegaGen implantai sukurti taip, kad daugumai pacientų implantaciją galima būtų atlikti be papildomų chirurginių procedūrų, tokių kaip sinuso dugno pakėlimas ar kaulo priauginimas.