Dantų implantai

Nors ir labai gaila, tačiau nuolatiniai dantys žmogui išdygsta tik kartą per gyvenimą. Ir jeigu dantis prarastas, kad ir kiek stengtumeisi, naujas be gydytojo pagalbos neatsiras. Egzistuoja daugybė prarastų dantų atkūrimo variantų, tačiau odontologai visuomet ieškojo, kaip tiksliausiai atgaminti gyvą dantį. Pagaliau XX amžiaus pabaigoje išrado dentalinę implantaciją.

Kokiais atvejais rekomenduojami dantų implantai?
Dantų implantai ne tik grąžina gražią šypseną, bet ir leidžia pacientui atsisakyti nuimamų protezų, jei yra prarasti visi dantys arba išsaugoti likusius sveikus dantis esant įvairiems protezavimo būdams.

Dantų implantacija rekomenduojama, jeigu:

  1. Yra prarasti vienas ar keli dantys iš eilės, o gretimi dantys – sveiki. Implantavimo procedūra leis nešlifuoti sveikų dantų karūnėlėms pritaikyti;
  2. Eilėje trūksta kraštinio danties;
  3. Visiškai nėra dantų.
dantų implantacija

Kas yra dantų implantacija?

dantų implantacija

Dantų implantacija – tai trūkstamų dantų atkūrimas dantų implantais, įsodinamais į žandikaulį. Priauginti implantai atlieka tikrų dantų šaknies funkciją: jie tvirtai laiko dirbtinį dantį žandikaulyje.

Dažniausiai dantų implantai gaminami iš titano. Šis metalas nesukelia pacientams alerginės reakcijos, todėl dantų implantai prigyja 95–98 %, t.y. jų netoleravimo atvejai labai reti.

Vieno danties implanto įsodinimo operacija trunka ne ilgiau kaip 20 min., jei šiai operacijai pakanka kaulinio audinio. Šiuolaikinės anestezijos priemonės leidžia atlikti šią procedūrą be skausmo.
Jei implantacijai trūksta žandikaulio kaulo tūrio, jį galima padidinti naudojant šiuolaikines medžiagas ir praktiškai patikrintas metodikas. Tačiau svarbiausia, kad po dantų implantacijos operacijos pacientas galėtų gyventi įprastą savo kasdienį gyvenimą.
Po to, kai danties implantas prigyja (kartais – iš karto po implantacijos operacijos), ant jo yra tvirtinama danties karūnėlė arba tiltas.

Dantų implantų pranašumas:

Estetika: vizualiai dantų implantai nesiskiria nuo tikrų dantų.
Patikimumas: ant implantų tvirtinamos karūnėlės tvirtai fiksuojamos ir negali nusprūsti kalbant ar valgant.
Patvarumas: aukštosios technologijos ir šiuolaikinės medžiagos, naudojamos dantų implantų gamyboje, leidžia pacientams be baimės mėgautis įvairiu maistu.
Ilgaamžiškumas: dantų implantai nekeičiami gali tarnauti nuo 5 iki 25 metų.
Dantų implantacija – vienintelis prarastų dantų atkūrimo būdas, nereikalaujantis šlifuoti gretimų prarastiesiems sveikų dantų.
Dantų implantas, kaip ir tikra danties šaknis, garantuoja tolygią žandikaulio apkrovą kramtant, neleidžia kaului atrofuotis.
Dantų implantai nespaudžia dantenų, saugo jas nuo ligų.

Estetika35
Patikimumas20
Patvarumas40
Ilgaamžiškumas25

Lyso odontologijos gydytojai turi didelę, svarbiausia, sėkmingą implantacijos srities patirtį: nuo paprasčiausių iki sudėtingiausių atvejų naudojant įvairiausias medžiagas. Mūsų gydytojai reguliariai kelia kvalifikaciją užsienyje pas pačius garsiausius implantologijos specialistus, dalyvauja konferencijose ir tarptautiniuose forumuose.

Jeigu Jūs nusprendėte grąžinti savo šypseną pasirinkdami dantų implantaciją, tai mūsų klinikoje Jums sudarys individualų gydymo planą, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus ir už optimaliausią kainą. Visus dantų implantacijos etapus mes įvykdysime kokybiškai ir profesionaliai, remdamiesi pačia pažangiausia patirtimi ir gydymo technologijomis.

Patikėkite savo šypseną profesionalams

Siųskite užklausą arba skambinkite +370 608 08927 ir registruokites nemokamai konsultacijai
Susisiekite su mumis